На ведення лісового господарства торік витратили 7 мільярдів гривень

За результатами фінансової господарської діяльності лісової галузі у 2018 році отримано 16,8 млрд грн чистого доходу.

Держлісагентство за минулий рік заробило 16,8 млрд грн та витратило на ведення лісового господарства 7 млрд грн.

Про це повідомив заступник голови Держлісагентство Володимир Бондар у Києві під час презентації публічного звіту, передає прес-служба установи.

“За результатами фінансової господарської діяльності лісової галузі у 2018 році отримано 16,8 млрд грн чистого доходу від реалізації товарів, продуктів і послуг, що на 3,2 млрд грн більше, аніж у 2017 році”, – повідомив Володимир Бондар.

Він зазначив, що на ведення лісового господарства торік “було спрямовано 7 млрд грн з бюджетів лісогосподарських підприємств, що майже на 2 млрд грн більше за суму, яку було витрачено у 2017 році”.

“Загалом за 2018 рік нашими (лісогосподарськими – ред.) підприємствами сплачено обов’язкових податків та платежів на суму 6,2 млрд грн. Це попри складний рік та відсутність державного фінансування”, – додав він.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що у минулому році за результатами господарської діяльності державними лісогосподарськими підприємствами, підпорядкованими Держлісагентству, отримано 16,8  млрд грн чистого доходу від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), що на 3,1 млрд  грн більше аналогічного періоду минулого  року (приріст 23%).

На ведення лісового господарства було спрямовано 6,4 млрд грн, що на 1,5 мільярдів більше, ніж за 2017 рік, передає прес-служба Мінагрополітики.

Під час колегії повідомили, що 6,3 мільярдів гривень, або 97,3% на ведення лісового господарства спрямовано власних обігових коштів підприємств, 138,3 млн грн або 2,1% коштів, отриманих за рахунок фінансової та іншої допомоги, 37,8 млн грн, або 0,6% підприємствам виділено асигнувань з місцевих бюджетів.

категорії
Економіка

Публікації по темі