На виведення з аварійного стану підпірних стінок біля будинків Галицька РА отримає 2,5 млн грн

Відповідне рішення було ухвалено сьогодні під час пленарного засідання виконкому.

Відповідне рішення було ухвалено сьогодні під час пленарного засідання виконкому.

Враховуючи протокол засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчий комітет вирішив виділити з резервного фонду міського бюджету Львова через
передачу коштів з загального фонду бюджету до бюджету розвитку Галицькій районній адміністрації кошти в сумі 2 млн 537 тисяч гривень для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з
виведення з аварійного стану підпірних стінок біля житлових будинків.

Зокрема, 616 тисяч гривень направлять для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт біля житлового будинку № 2 на вул. Ужгородській, 1 млн 4 тисячі гривень біля будинків №№ 113, 115 на вул. І. Франка та 639 тисяч гривень для таких же робіт біля житлового будинку № 13 на вул. О. Венеціанова.

Також виведення з аварійного стану підпірно-огороджувальної стіни біля будівлі № 4 на пл. Данила Галицького виділять 276 тисяч 799 гривень.

Крім цього 108 тисяч перерахують Сихівській адміністрації для проведення демонтажу аварійної металевої димохідної трубки біля житлового будинку №18А на вулиці Демнянській.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі