На закупівлю та модернізацію озброєння та військової техніки у 2019 році передбачено 11,5 млрд гривень

Планується подальше удосконалення цього озброєння, його серійне виробництво та закупівля для потреб Збройних Сил України.

Оснащення військ сучасними зразками озброєння та військової техніки є одним із безперечних пріоритетів у розбудові Збройних Сил України.

На цьому сьогодні, 11 квітня, наголосив заступник директора Департаменту фінансів Міністерства оборони України Сергій Винник, передає Міністерство оборони України.

Він повідомив, що у 2018 році завдяки виділеному фінансовому ресурсу на ці потреби було суттєво поліпшено якісні характеристики окремих зразків ракетно-артилерійського озброєння українського виробництва, що підтверджено нещодавно проведеними випробуваннями. За його словами, у 2019 році зазначена робота продовжиться. Зокрема, планується подальше удосконалення цього озброєння, його серійне виробництво та закупівля для потреб Збройних Сил України.

Так, у цьому році на закупівлю та модернізацію озброєння та військової техніки під виділений ресурс у розмірі 11,5 млрд гривень планується поставити для потреб оборони більше 800 одиниць автомобільної техніки, 600 одиниць техніки зв’язку, понад 270 одиниць ракетно-артилерійського озброєння, більше 200 одиниць бронетанкового озброєння і техніки, 3000 одиниць стрілецького озброєння, а також іншого озброєння і військової техніки.

«Окрім того, в інтересах Збройних Сил України заплановано проведення двадцяти дослідно-конструкторських робіт», –  повідомив Сергій Винник, додавши, що у поточному році під виділений ресурс у розмірі 4 млрд гривень планується відремонтувати більше 5 тисяч одиниць озброєння та військової техніки.

Нагадаємо, що з 2014 року армія та силові структури отримали близько 26 тис. одиниць озброєння, зброї та військової техніки і 7000 з них – абсолютно нові та модернізовані зразки.

категорії
Економіка

Публікації по темі