Набули чинності зміни до методики обрахунку та оприлюднення курсу НБУ

Сьогодні, 01 серпня 2018 року, набувають чинності зміни до методики обрахунку та оприлюднення курсу Національним банком України. Про це повідомила прес-служба НБУ. Офіційний курс гривні до долара США розраховуватиметься...

Сьогодні, 01 серпня 2018 року, набувають чинності зміни до методики обрахунку та оприлюднення курсу Національним банком України.

Про це повідомила прес-служба НБУ.

Офіційний курс гривні до долара США розраховуватиметься на підставі інформації про всі угоди з купівлі-продажу доларів США на умовах “тод”, “том” і “спот”, які в день розрахунку офіційного курсу укладалися банками на міжбанківському валютному ринку України  з іншими банками та з Національним банком України, та інформація про які надавалася Національному банку торговельно-інформаційними системами до 15:30 відповідного робочого дня.

Оновлений офіційний курс гривні до долара США буде публікуватись на 2 години раніше – до 16:00, а до 18:00 з’являтиметься офіційний курс гривні до євро та до інших іноземних валют та банківських металів. Національний банк публікуватиме офіційний курс гривні як на поточний день, так і на наступний. Наприклад, сьогодні буде оприлюднено крім офіційного курсу гривні до іноземних валют на 01.08.2018, ще й установлений офіційний курс гривні на 02.08.2018. У подальшому оновлюватиметься саме значення офіційного курсу на наступний день. Для поточного дня залишатиметься актуальним курс, оприлюднений напередодні.

Крім того, порядок розрахунку офіційного та довідкового курсу гривні до долара США, доступний для ознайомлення за посиланням, в кінці таблиці “Показники валютного ринку”.

категорії
Економіка

Публікації по темі