Набув чинності безвіз України з Таїландом

Громадяни зможуть подорожувати до цієї країни без витрачання часу на візові формальності.

Від 22 листопада набув чинності Договір про скасування візового режиму між Україною та Таїландом.

Про це сьогодні написав Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

“Віднині українські громадяни зможуть подорожувати до цієї країни без витрачання часу на візові формальності з туристичною метою і терміном до 30 діб”, – написав він.

Окрім цього українці, які мають закордонний біометричний паспорт, можуть перетинати кордони без візи більшості країн Євросоюзу.

Це 26 країн Шенгенської зони: Франція, Бельгія, Німеччина, Люксембург, Австрія, Нідерланди, Іспанія, Данія, Мальта, Греція, Португалія, Угорщина, Ісландія, Норвегія, Італія, Естонія, Ліхтенштейн, Латвія, Польща, Словенія, Литва, Словаччина, Фінляндія, Чехія, Швейцарія, Швеція.

А також країни, які планують приєднатися до Шенгенської угоди: Кіпр, Хорватія, Румунія і Болгарія. Швейцарія має також схвалити безвізовий режим для українців після офіційного рішення Євросоюзу.

Окрім того, 29 червня в Україні набув чинності безвізовий режим з державою Антигуа і Барбуда. З 2 листопада українці можуть перебувати на території Катару протягом 90 днів без візи.

Перебувати в країнах з безвізовим статутом українці можуть не більше 90 днів у кожному проміжку з 180 днів. Безвізовий режим не дає права на працевлаштування, навчання, постійне проживання в країнах Євросоюзу. Для цього ще потрібно отримати візу.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що під час робочого візиту в Івано-Франківській області Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна невдовзі отримає безвізовий режим з Таїландом.

категорії
Економіка

Публікації по темі