Нацбанк 2 квітня купив на міжбанку $34 мільйони

Нацбанк 2 квітня, викупив на міжбанківському валютному ринку $34 млн.

Нацбанк 2 квітня, викупив на міжбанківському валютному ринку $34 млн.

Про це йдеться в повідомленні НБУ у фейсбуці.

У Нацбанку зазначають, що ситуація на міжбанку сприяла купівлі валюти – пропозиція валюти з боку бізнесу перевищувала попит.

Наприкінці торгового дня котирування впали нижче позначки 27,5 грн/$.

Також Нацбанк сьогодні провів чергову операцію з обміну готівкового долара на безготівковий та в повному обсязі задовольнив заявки 11 банків на суму $241,5 млн.

«Найближчим часом ці готівкові кошти опиняться в банківських відділеннях та підуть на задоволення відкладеного попиту громадян», — сказано в повідомленні.

Це вже п’ята операція з обміну готівкової валюти на безготівкову.

До цього було проведено дві такі транзакції з доларом загальну суму в $310 млн, а також дві операції з євро, попит на який у населення становив лише 42,2 млн євро і був повністю задоволений.

1 квітня Національний банк не продавав і не купував валюту на міжбанківському валютному ринку. За словами НБУ, ринок балансувався без його участі – за незначних коливань та переважно навколо позначки 27,7 грн/$. Попит і пропозиція валюти з боку бізнесу загалом були врівноважені.

Найбільші інтервенції з продажу валюти Нацбанком відбулися під час другої декади березня.

У минулому місяці, на відміну від січня-лютого, вони мали від’ємне значення – чистий продаж валюти становив майже $2,2 млрд.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі

Новини