Нацбанк провів чергову операцію з обміну готівкового долару на безготівковий

НБУ запропонували до обміну 280 млн дол., тоді як банки подали заявки лише на 241,5 млн дол.

НБУ запропонували до обміну 280 млн дол., тоді як банки подали заявки лише на 241,5 млн дол.

Про це НБУ повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні Національний банк провів чергову операцію з обміну готівкового долару на безготівковий. Цього разу вони запропонували до обміну 280 млн дол. США готівкою. Запити надійшли від 11 з 14 системно важливих банків. Водночас банки подали заявки лише на 241,5 млн дол. США і НБУ зміг задовольнити їх в повному обсязі.

Таким чином найближчим часом банки зможуть поповнити свої каси валютною готівкою і задовольнити відкладений попит клієнтів. Проблема з дефіцитом готівкового долару, яка виникла через перебої з авіасполученням після спалаху коронавірусу, має бути незабаром вирішена. “Якщо ж у банків все ще не вистачатиме готівкового долару, ми розглянемо можливість проведення чергової операції з підкріплення їх кас”, – повідомляють в НБУ. 

Нагадаємо, що це вже п’ята операція з обміну готівкової валюти на безготівкову. До цього НБУ провели дві такі транзакції з доларом, підкріпивши каси банків на загальну суму в 310 млн дол. США, а також дві операції з євро, попит на який становив лише 42,2 млн євро і був повністю задоволений.

Читайте нас у Telegram.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі