Нацбанк сприятиме розвитку інноваційних фінтех-компаній

Експертна рада стане комунікаційною платформою для спілкування Нацбанку з інноваційними компаніями.

Національний банк озпочав пілотний проект GO FinTech для стимулювання розвитку FinTech-рішень в Україні, на базі якого створив Експертну раду з питань комунікації з інноваційними компаніями.

Про це йдеться в повідомленні регулятора.

Експертна рада стане комунікаційною платформою для спілкування Нацбанку з інноваційними компаніями. Інноваційні компанії можуть подавати до Національного банку заяви (українською або англійською мовами) для розгляду та обговорення власних новітніх продуктів.

За словами директора департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Нацбанку Олександра Яблунівського, це дасть можливість Нацбанку зрозуміти потреби та напрями розвитку інноваційного фінансового ринку, а інноваційним компаніям – особливості поточного регулювання та законодавчої бази.Крім того, за потреби Нацбанк звертатиметься до уряду з пропозицією внести зміни до законодавства України, щоб зробити можливим впровадження справді інноваційних фінансових продуктів та послуг.

Як зазначають у Нацбанку, інноваційні компанії отримуватимуть зворотній зв’язок від Національного банку впродовж 30 робочих днів із дня отримання заявки на електронну пошту. Пілотний проект GO FinTech триватиме до кінця 2019 року.

Довідка

Фінтех (фінансові технології) — це технології, що застосовуються в фінансових службах, або використовуються для того, щоб допомогти компаніям керувати фінансовими аспектами свого бізнесу, включаючи нові програми та додатки, процеси та бізнес-моделі.

Раніше фінтех сприймався виключно як внутрішні розробки та процеси фінансових установ, до яких у споживачів фінансових послуг не було прямого доступу. Але сьогодні фінтех став основою для всіх онлайн-транзакцій — переказів грошей, кредитування, сплати комунальних платежів тощо

категорії
Економіка

Публікації по темі