Нацбанк вводить в обіг нові банкноти

Національний банк випускає в обіг банкноти номіналом 500 гривень.

Національний банк вводить в обіг банкноти номіналом 500 гривень з підписом Голови Національного банку України Якова Смолія.

Про це йдеться на сайті Нацбанку.

“Національний банк випускає в обіг з 22 лютого 2019 року банкноти номіналом 500 гривень зразка 2015 року з підписом Голови Національного банку України Якова Смолія та відображенням на них року випуску”, – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що це робиться з метою забезпечення готівкового обігу в межах планового на 2019 рік випуску на заміну зношених, пошкоджених та вилучених з обігу банкнот цього номіналу. Банки забезпечуватимуть приймання від клієнтів банкнот номіналом 500 гривень зразків попередніх років випуску та їх видачу без обмежень.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Національний банк України 25 вересня 2018 року ввів в обіг банкноту номіналом 20 гривень зразка 2018 року з оновленим дизайном та удосконаленою системою захисту.

Починаючи відтоді, 20-гривнева банкнота нового зразка є законним платіжним засобом та обов’язкова до приймання за її номінальною вартістю всіма фізичними та юридичними особами без будь-яких обмежень на всій території України.

категорії
Економіка

Публікації по темі