Національна платіжна система “ПРОСТІР” активізує емісію платіжних карток

Майже 95% усіх торгівельних терміналів в Україні сьогодні приймають платіжні картки Національної платіжної системи "Простір". 

У наступному році національна платіжна система “ПРОСТІР” активізує емісію платіжних карток.

Повідомляє прес-служба НБУ.

Майже 95% усіх торгівельних терміналів в Україні сьогодні приймають платіжні картки Національної платіжної системи “Простір”.  Уже впроваджено популярні на ринку технології безконтактної оплати, двохфакторну аутентифікацію платежів в Інтернеті, міжбанківські р2р-перекази, значно розширено продуктовий ряд системи.

НПС “ПРОСТІР” – це національна система роздрібних платежів, створена Національним банком України, розрахунки у якій здійснюються за допомогою платіжних карток на території України. На сьогодні учасниками системи є національний оператор поштового зв’язку “Укрпошта” та 50 банків.

Досягнення цього року є запорукою для подальшої успішноїрозбудови національної платіжної системи. У 2019 році планується активізація емісії платіжних карток та збільшення частки національної системи у загальному обсязі безготівкових операцій.

За його словами, директора департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку України Олександр Яблунівськийце активізація емісії стане можливим завдяки впровадженню в НПС “ПРОСТІР” сучасних технологій , підвищенню рівня обізнаності та лояльності до бренду ПРОСТІР, а також посиленню довіри з боку потенційних та наявних користувачів платіжних карток національної платіжної системи до безготівкових розрахунків.

 

категорії
Економіка

Публікації по темі