Національний банк оприлюднив ліцензійні умови для небанківських фінустанов

Національний банк публікує для громадського обговорення проєкт Положення про визначення умов провадження діяльності з надання фінансових послуг, здійснення яких потребує відповідної ліцензії (ліцензійних умов). Про це повідомляє прес-служба НБУ. Документ...

Національний банк публікує для громадського обговорення проєкт Положення про визначення умов провадження діяльності з надання фінансових послуг, здійснення яких потребує відповідної ліцензії (ліцензійних умов).

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Документ фактично не змінює підходи до ліцензування небанківських установ. А ліцензії, видані Нацкомфінпослуг, продовжать діяти й після набрання чинності цим документом.

Проєкт Положення визначає порядок подання документів до Національного банку для отримання ліцензії. Зокрема, документи можна подати в паперовому або в електронному вигляді.

Крім цього, документ уточнює порядок відкликання (анулювання) ліцензії установи за власним бажанням, а також вимоги до небанківських фінустанов. Проєкт Положення пропонує, зокрема, передбачити в ліцензійних умовах обов’язок фінустанов подавати до Національного банку щорічний звіт аудитора.

Національний банк приймає зауваження та пропозиції до проєкту Положення до 29 січня 2021 року:

  • електронною поштою: NBFI.regulations@bank.gov.ua;
  • поштою за адресою НБУ: вул. Інститутська, 9, м. Київ-8, 01601.
категорії
Економіка

Публікації по темі

Новини