Національний банк продовжує переоформлення генеральних ліцензій

Видані на підставі Закону "Про валюту і валютні операції" ліцензії на здійснення валютних операцій діятимуть безстроково.

Національний банк України продовжує переоформлення генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій на нові ліцензії згідно із Законом України “Про валюту і валютні операції”.

Про це інформує прес-служба Нацбанку.

Національний банк 04 квітня 2019 року прийняв рішення переоформити генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій ще чотирьом небанківським фінансовим установам, які здійснюють діяльність на ринку обміну валют.

Мова йде про ТОВ “Фінансова компанія Магнат”, ПрАТ “Українська фінансова група” та ТОВ “Фінансова компанія Партнер”.

Видані на підставі Закону “Про валюту і валютні операції” ліцензії на здійснення валютних операцій діятимуть безстроково, тоді як раніше генеральні ліцензії на обмін валют видавалися терміном до 3 років.

Нагадаємо, Національний банк надав можливість спрощеного переоформлення ліцензій всім учасникам ринку обміну валют. Для цього небанківські фінансові установи повинні подати невеликий пакет документів та повернути оригінал генеральної ліцензії. Регулятор приймає рішення про переоформлення ліцензії впродовж двох місяців після отримання пакета документів.

Рішення про переоформлення генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій першим восьми небанківським фінансовим установам, які здійснюють діяльність на ринку обміну валют, було прийнято Національним банком 26 березня 2019 року.

З інформацією щодо виданих небанківським установам ліцензій на здійснення валютних операцій згідно із Законом “Про валюту і валютні операції” можна ознайомитися за посиланням.

Зазначимо, що Законом “Про валюту і валютні операції” також передбачена можливість отримання ліцензії на здійснення валютних операцій операторами поштового зв’язку.

Згідно з даними Youcontrol, компанія “Фінансова компанія Магнат” вже 4 роки займається в основному грошово-кредитним посередництвом, а “Фінансова компанія Партнер” – будівництвом житлових та нежитлових будівель. У кожної з компаній є субові справи.

Довідка

Переоформленню підлягають генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій, які видавалися на підставі Декрету Кабінету Міністрів України “Про систему валютного регулювання і валютного контролю”.

категорії
Економіка

Публікації по темі