Національний банк вніс зміни до тарифів на послуги з реєстрації та ліцензування

Зокрема, запроваджено тарифи на такі послуги у сфері ліцензування операцій з інкасації.

Національний банк України вніс зміни до тарифів на свої послуги з реєстрації та ліцензування.

Про це зазначено на сайті НБУ,

Зокрема, запроваджено тарифи на такі послуги у сфері ліцензування операцій з інкасації,  тариф на послугу із видачі юридичним особам ліцензії на надання банкам послуг з інкасації коштуватиме 39 тис. 820 грн, а тариф за надання послуги щодо отримання погодження на здійснення операцій з оброблення та зберігання готівки становитиме 32 тис. 130 грн.

Варто також додати, що НБУ виключив тарифи на послуги, пов’язані з включенням аудиторів до Реєстру аудиторських фірм, які мають право на проведення аудиторських перевірок банків, оскільки відповідна функція Національного банку з ведення Реєстру аудиторських фірм втратила актуальність з набранням чинності Закону України “Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність”.

Зазначені зміни внесені згідно із постановою Правління Національного банку України від 1 квітня 2019 року № 54 “Про внесення змін до Тарифів на послуги з реєстрації та ліцензування, що надаються Національним банком України” та набирають чинності від сьогодні.

Довідка

Національний банк України (НБУ) — центральний банк України, особливий центральний орган державного управління, юридичний статус, завдання, функції, повноваження і принципи організації якого визначаються Конституцією України, Законом України «Про Національний банк України» та іншими законами України.

Нагадаємо, що 27 березня Національний банк України розпочав переоформлення генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій.

категорії
Економіка

Публікації по темі