Нацполіція придбає новенькі автомобілі за понад 56 млн гривень

Нацполіція придбає новенькі автомобілі за понад 56 млн гривень

Національна поліція України придбає нові кросовери спеціального призначення. Відповідний тендер опублікований на електронному майданчику Прозорро.

Зокрема, очікувана вартість нових автомобілів становить 56,6 млн гривень, за котрі планують закупити 100 автомобілів.

Відповідно до тендерної документації, автомобілі повинні бути не старше 2021 року виготовлення, кросовери білого кольору, на бензиновому двигуні об’єм котрого не менше 1585 см. куб., та потужністю не менше 115 к.с.

У 2020 році Національна поліція України провела 10 тендерів на закупівлю автомобілів спеціального призначення на загальну суму 446,1 млн гривень. З них 9 тендерів виграла компанія ТОВ “Спец-Ком-Сервіс” на загальну суму 309,6 млн гривень.

Варто зазначити, засновниками ТОВ “Спец-Ком-Сервіс” є Сергій Калюш та Михайло Городових. З 2011 року компанія перемогла у 232 закупівлях на загальну суму 2,01 млрд гривень.

Зокрема, найбільше компанія підписала договорів з Національною поліцією України – на 676,1 млн гривень, з війсковою частиною 3078 Національної гвардії на суму 415,1 млн гривень, та Адміністрацією прикордонної служби України – на 250,2 млн гривень.

Окрім того, у 2017 році прокуратура відкрила провадження проти посадовців Нацгвардії, котрі отримували «відкати» за визнання їх переможцями тендерів на покупку авто.

«Досудовим розслідуванням установлено, що посадові особи Національної Гвардії України вступивши у злочинну змову із службовими особами ГУ НГ України налагодили протиправний механізм одержання неправомірної вигоди за сприяння суб’єктам господарювання у перемогах в торгах на поставку речового та продовольчого забезпечення.

Крім того, установлено, що посадові особи Національної Гвардії України надають можливість підприємству ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» (ЄДРПОУ 36449624) приймати участь у торгах ГУ НГ України та отримувати перемогу при закупівлі автомобільної техніки для потреб НГ України, за умови виплати певної суми грошових коштів вищевказаним посадовим особам.», – йдеться в Ухвалі Печерського райсуду Києва.

Зазначимо, враховуючи те, що практично у всіх минулорічних тендерах Нацполіції на закупівлю автомобілів вигравала компанія «Спец-Ком-Сервіс», ймовірно що і у цьому тендеріна закупівлю 100 автомобілів пережеможе дана компанія.

 

категорії
Економіка

Публікації по темі