Надходження в бюджет від ЄСВ зросли на 20%

Надходження єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) у січні-жовтні 2019 року склали 222,26 млрд грн.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) у січні-жовтні 2019 року склали 222,26 млрд грн.

Про це свідчать дані Держказначейства.

У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року надходження ЄСВ зросли на 38,48 млрд грн, або на 20,9%. За жовтень надходження ЄСВ склали 23,55 млрд грн, що на 3,62 млрд грн, або на 18,2%, перевищує показник за аналогічний період 2018 року.

За даними Держказначейства, надходження ЄСВ у січні-жовтні 2018 року склали 183,78 млрд грн.

Напередодні міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов запропонував до обговорення ряд рішень для податкової реформи. Зокрема, він пропонує скасувати ЄСВ, а податок на доходи фізичних осіб максимально зменшити.

Нагадаємо, Міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов запропонував до обговорення низку рішень для податкової реформи, зокрема, скасування єдиного соціального внеску та зниження податку на доходи фізосіб.

За його словами, податки мають стимулювати створення робочих місць та підвищення зарплат. Міністр вважає, що для цього потрібно максимально знизити податки на працю та збільшити податки на активи.

категорії
Економіка

Публікації по темі