Надходження єдиного соціального внеску зросли на 23%

Тільки в березні надходження ЄСВ збільшилися на 21,8%. 

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) в січні-березні 2019 року становили 61,32 млрд грн.

Про це інформує прес-служба Держказначейства.

Як свідчать дані на сайті Державної казначейської служби України, у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року надходження ЄСВ зросли майже на 11,54 млрд грн, або на 23,2%.

Зокрема, лише в березні надходження ЄСВ становили 21,31 млрд грн, що на 21,8%, або на 3,81 млрд грн перевищує показник за аналогічний період минулого року.

Нагадаємо, як повідомляли раніше, у Львівському управлінні Офісу ВПП ДФС підбили підсумки повноти надходжень єдиного соціального внеску та  податку з доходів фізичних осіб за два місяці 2019 року.

З початку 2019 року від великих платників, які перебувають на обліку у Львівському управлінні Офісу ДФС, надійшло 854 мільйони гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 70 мільйонів більше, ніж очікувалось. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 247 мільйонів гривень.

Традиційно найбільшим джерелом наповнення місцевого бюджету серед податкових платежів є податок на доходи фізичних осіб. За два місяці 2019 року представники львівського бізнесу перерахували 205 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. З цієї суми 154 мільйони гривень (75% від загальних надходжень) спрямовано до місцевого бюджету Львова, а 51 мільйон гривень (25%) – надійшло до державного бюджету.

Довідка

Єдиний соціальний внесок — обов’язковий платіж до системи загальнообов’язкового державного соціального страхування, що справляється в Україні з метою забезпечення страхових виплат за поточними видами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Уведений з 1 січня 2011 року, замінив собою чотири окремі відрахування: до Пенсійного фонду; до фондів страхування на випадок безробіття; із тимчасової втрати працездатності; від нещасних випадків на виробництві.

Єдиний соціальний внесок не входить до системи оподаткування.

категорії
Економіка

Публікації по темі