Нарахування за теплопостачання у березні львів’янам зменшено на 38%

Зниження нарахування за теплопостачання відбувається вже вчетверте. 

Зниження нарахування за теплопостачання відбувається вже вчетверте.

Про це було повідомлено на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

Вже вчетверте рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради зменшують розмір нарахування за тепло і гарячу воду для мешканців Львова. Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, цього разу нарахування за теплопостачання в березні зменшено на 38%, а нарахування за гарячу воду зменшено на 31%. Це становить суму від 250 до 600 грн.

“Пропонуємо доручити ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго» провести зміни розміру нарахувань за послугу з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води споживачам категорії населення за березень, у зв’язку із зміною ціни газу. Ціна на газ зменшується на 36%, відповідно нарахування на теплопостачання зменшуються за 38%, а нарахування за гарячу воду на 31%”, – повідомила Ірина Маруняк.

Нагадаємо, як раніше повідомлялось на виконавчих комітетах  за грудень 2019 р було зменшено нарахування на 26%, за січень — на 24%, а тепер за лютий — на 31%. Проте досі не прийняті НК РЕКП нові тарифи на теплопостачання, тому з міського бюджету доведеться дофінансовувати тепловиків Львова. Для цього потрібно буде 14 млн грн.

Додамо, впродовж лютого 2020 року, мешканці країни сплатили за житлово-комунальні послуги 19,8 млрд грн, на Львівщині 1,1 млрд гривень.

На кінець лютого 2020 року, заборгованість населення зі сплати постачання газу становила 28,6 млрд грн. До того ж, за постачання теплової енергії та гарячої води – 22,4 млрд грн; електрики – 5,4 млрд грн; водопостачання та водовідведення  4,8 млрд грн; за організацію та управління багатоквартирним будинком – 4,6 млрд грн та за надання послуг з вивезення відходів – 0,9 млрд грн.

Читайте нас у Telegram.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі