Наразі питання індексації пасажирських тарифів не стоїть, — Євген Кравцов

В АТ "Укрзалізниця" триває робота над удосконаленням системи зміни тарифів на пасажирські перевезення.

Говорити про індексацію тарифів на пасажирські перевезення до затвердження фінансового плану АТ «Укрзалізниця» завчасно.

Про це розповів голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов, передає прес-служба Укрзалізиці.

За його словами, в АТ “Укрзалізниця” триває робота над удосконаленням системи зміни тарифів на пасажирські перевезення. Необхідно знайти баланс між економічною доцільністю для компанії та залишити послугу доступною для клієнтів.

“Питання — як це зробити відповідно до економічних реалій, як не зачепити незахищені верстви населення та яким чином урівноважити якість та вартість перевезень. Щоб відповісти на ці запитання, ми пропонуємо розділити пасажирські потяги на класи за рівнем комфорту та послуг, з різним підходом до встановлення тарифів. Це потрібно для того, щоб Укрзалізниця змогла встановлювати економічно обґрунтовані ціни на проїзд у потягах із найвищим рівнем комфорту”, — зазначив керівник Укрзалізниці.

Зокрема, Євген Кравцов розповів, що передбачені три класи поїздів «комфорт», «стандарт» і «економ», які будуть розділені за рівнем сервісу та матимуть відповідну вартість. Наприклад, для люксових перевезень тариф буде встановлений на рівні економічно вмотивованого.

“Ми на фінальній стадії запровадження класів. Сподіваємося, протягом декількох тижнів або навіть днів це питання буде завершене”, — підсумував голова правління компанії.

категорії
Економіка

Публікації по темі