Наша мета – синергія зусиль, – Іван Ліптуга

Це вже 3 захід за цей тиждень у сфері туризму.

Сьогодні, 2 листопада, у межах XVIII Міжнародного економічного форуму «Львівщина ‒ хаб можливостей!» пройшла сесія «Туристичний Маркетплейс Львівщини».

Крім представників бізнесу і влади були присутні представники університетів країни, де викладають туризм та гостинність, науковці, експерти, а також представники туристичних агенцій та операторів.

Участь у дискусії взяло 5 спікерів, серед яких Микола Величкович, Ростислав Замлинський, В’ячеслав Войнаровський, Бека Джекелі, Ігор Торський.

«Ми зобов’язані продемонструвати нашу перлину, нашу Львівщину. У нас є тільки одна проблема. Світ не вірить, що у нас так красиво, що у нас такі гостинні люди. Коли ми це зробимо, ми будемо заможними та щасливими», – зазначив голова обласної державної адміністрації Олег Синютка.

За словами президента Національної Туристичної Організації України Івана Ліптуги ми живемо у такий час, де форуми, зустрічі та виставки проходять постійно.

«Ми вже звикли до такого напливу заходів, проте, іноді ми не розуміємо, для чого ми це робимо. Маркетплейс – це місце конвергенції комунікації. Це місце де ми будемо поєднувати теорію з практикою. Місце, де будемо продавати як на ринку свох послуги. У результаті ми будемо мати співпрацю між туристичними операторами, постачальниками готельних послуг, ресторанних послуг, інших туристичних локацій тощо», – розповів Іван Ліптуга.

Як зазначив Іван Ліптуга, туризм відрізняється багатогранністю, тому основною задачею є синергія зусиль.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі

Новини