Наступного тижня долар подешевшає, — аналітик

Долар в Україні з 3 по 10 квітня подешевшає з 27,5 до 26,8 грн/$.

Долар в Україні з 3 по 10 квітня подешевшає з 27,5 до 26,8 грн/$.

Такий прогноз озвучив старший аналітик «Альпарі» Вадим Іосуб, передає Обозреватель.

«У найближчий тиждень ми очікуємо зниження курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 26,9 грн, а готівковий долар у банках може торгуватися близько 26,8/27,2 грн», – прогнозує експерт.

Національний банк України пояснив причини останніх подій на валютному ринку в своєму макроекономічному і монетарному огляді за березень.

На думку регулятора, погіршення ситуації на світових фінансових і товарних ринках, разом з посиленням невизначеності на внутрішньому ринку, спровокували зростання турбулентності на валютному ринку.

Нагадаємо, Національний банк у період з 30 березня по 3 квітня купив на міжбанківському валютному ринку $248 млн. Продавати валюту з резервів не довелося.

Позитивною новиною для долара стало повідомлення про те, що Міжнародний валютний фонд та Україна досягли прогресу з питання щодо подальшої фінансової підтримки. У цьому, зокрема, допомогло рішення про запуск ринку землі.

З іншого боку, населення і компанії вичерпують ліміт ліквідності для купівлі валюти, а малі і середні компанії і зовсім припинили діяльність, додав експерт.

Читайте нас у Telegram.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі