НАЗК направило до суду протокол на Макарову

Загалом встановлено декларування недостовірних відомостей на суму 415 тис. гривень.

НАЗК направило до суду адмінпротоколи стосовно Міністра фінансів України Оксани Маркарової та народного депутата України Олександра Супруненка за декларування недостовірних відомостей.

Про це повідомляє пресслужба агентства.

За результатами повної перевірки декларації за 2017 рік, поданої Оксаною Маркаровою, на той час першим заступником Міністра фінансів України, Національне агентство встановило декларування недостовірних відомостей на суму понад 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

У декларації посадовець не вказала вартість своєї квартири та недостовірно зазначила доходи, отримані нею та членами її сім’ї – чоловіком та дочкою. Також суб’єкт декларування не зазначила цінні папери, що належать на праві власності їй та її чоловіку, та вказала недостовірні відомості про наявні у неї та її чоловіка кошти на банківських рахунках. Загалом встановлено декларування недостовірних відомостей на суму 415 тис. гривень.

Крім того, виявлено недостовірні відомості на загальну суму 292,7 тис. грн у декларації за 2017 рік (виправленій), поданій народним депутатом України VIII скликання Олександром Супруненком. Народний депутат не задекларував нежиле приміщення, що належить дружині, а також свій дохід та дохід дружини у вигляді страхових виплат.

За подання завідомо недостовірних відомостей у декларації, що відрізняються від достовірних на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, передбачена адміністративна відповідальність за частиною четвертою статті 172-6 КУпАП.

категорії
Економіка

Публікації по темі