НБУ пом’якшив вимоги до кредитних посередників банків

Нацбанк вніс зміни до вимог до кредитних посередників фінустанов

Національний банк України за результатами аналізу пропозицій банківської спільноти пом’якшив вимоги до кредитних посередників банків. 

Про це регулятор повідомляє на офіційному сайті.

НБУ, зокрема, дозволив банкам делегувати кредитних посередників-фізособам, що мають в штаті найманих працівників, контроль за дотриманням співробітниками кредитних посередників встановлених регулятором вимог про наявність у них відповідної ділової репутації.

НБУ також уточнив обсяг інформації про кредитного посередника, яка повинна бути розміщена банком на власній веб-сторінці в випадках, коли укладені між банком і кредитними посередниками договори мають однаковий обсяг переданих банком завдань або повноважень.

Відповідні зміни затверджені постановою НБУ N91 від 8 серпня 2018 року “Про внесення змін до Положення про встановлення вимог до кредитних посередників банків і їх діяльності в сфері споживчого кредитування”, яке вступає з 11 серпня 2018 року.

Цим документом вносяться зміни до Положення про встановлення вимог до кредитних посередників банків і їх діяльності в сфері споживчого кредитування, затвердженого постановою НБУ N50 від 8 червня 2017 року.

категорії
Економіка

Публікації по темі