НБУ вперше за час карантину купував валюту на міжбанку

Сьогодні пропозиція валюти з боку бізнесу перевищувала попит.

Національний банк України купив на міжбанківському валютному ринку 64 млн дол.

Про це повідомляє пресслужба регулятора.

“64 млн дол. США. Але вже не продав, а купив Національний банк на міжбанківському валютному ринку”, – йдеться в повідомленні.

Позитивні новини з Верховної Ради, які наблизили Україну до нової програми співпраці з МВФ, ймовірно, підбадьорили валютний ринок. Сьогодні пропозиція валюти з боку бізнесу перевищувала попит, тож гривня зміцнювалася. За підсумками торгів котирування змістилися в бік позначки 27,6 грн за долар США.

“Таким чином вперше з початку ажіотажу навколо коронавірусу наші інтервенції на валютному ринку були додатними. Ми поповнили міжнародні резерви України, втім, як і завжди, не протидіяли ринковим трендам”, – додає пресслужба.

Національний банк залишається вірним своїй Стратегії і не фіксує курс гривні на певному рівні. Вони лише згладжують надмірні курсові коливання як в один, так і в інший бік.

《Тож чекаємо на позитивні новини і надалі – як поступове приборкання коронавірусу у світі, так і остаточне укладення нової програми з МВФ, яка буде сигналом про продовження реформ в Україні》, – зауважують в НБУ.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі