НБУ зекономив для держави більше 100 млн грн за останні два роки

Економічний ефект від проведених регулятором закупівель за 2017-2018 роки становить близько 11% від їх очікуваної вартості

Такого економічного ефекту вдалося досягти завдяки проведенню усіх закупівель Національного банку через систему публічних закупівель ProZorro

Про це розповів заступник Голови НБУ Роман Борисенко учасникам міжнародного круглого столу на тему: «Публічні закупівлі в центральному банку: актуальні тенденції та виклики», що відбувся у Національному банку. Повідомляє прес-центр Національного банку України.

Пан Борисенко зазначив, що економічний ефект від проведених регулятором закупівель за 2017-2018 роки становить близько 11% від їх очікуваної вартості – саме на стільки вдалося знизити загальні суми  закупівель НБУ завдяки прозорій та зрозумілій конкуренції між учасниками торгів. Крім того, окреслилася тенденція зростання середньої кількості учасників торгів.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що НБУ перерахує в Держбюджет 65 мільярдів гривень. Рада НБУ затвердила рішення про розподіл прибутку Нацбанку за 2018 рік у сумі 68,5 млрд грн за напрямами формування загальних резервів власного капіталу НБУ – 3,57 млрд грн та зобов’язання НБУ перед держбюджетом – 64,9 млрд грн.

категорії
Економіка

Публікації по темі