НБУ знизив тарифи на операції з держоблігаціями

Вартість обслуговування розрахунків у цінних паперах, номінованих у гривні, які здійснюються у межах однієї депозитарної установи, буде знижена до 50 грн.

Національний банк України здійснив щорічний перегляд цін на депозитарні послуги та знизив вартість обслуговування розрахунків у цінних паперах.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

У Нацбанку повідомили, що вартість обслуговування розрахунків у цінних паперах, номінованих у гривні, які здійснюються у межах однієї депозитарної установи, буде знижена з 300 грн до 50 грн за одну проведену операцію.
Окрім цього, замість єдиного тарифу (150 грн) на операції з супроводу погашення чи виплати доходу за цінними паперами запроваджується гнучка тарифікація: 50 грн – для сум до 500 тис грн, 150 грн – для сум від 500 тис до 50 млнгрн, 500 грн – для сум понад 50 млн грн.

Також Національний банк привів до обґрунтованого рівня тарифи на обслуговування операцій з облігаціями зовнішньої державної позики України (ОЗДП) на локальному ринку як результат зміни деяких тарифів депозитарієм-кореспондентом.

категорії
Економіка

Публікації по темі