Негода не вплинула на рух поїздів

Рясні снігові опади, що спостерігалися впродовж минулої доби у багатьох регіонах країни, не вплинули на рух поїздів. Станом на ранок 15 січня пасажирські поїзди продовжують курсувати відповідно до графіка...

Рясні снігові опади, що спостерігалися впродовж минулої доби у багатьох регіонах країни, не вплинули на рух поїздів. Станом на ранок 15 січня пасажирські поїзди продовжують курсувати відповідно до графіка руху.

Про це повідомила прес-служба Міністерства інфрастурктури України.

Минулої доби на роботах із прибирання снігу на станціях, платформах та коліях працювали майже 2,5 тис. залізничників. На низці станцій Південної  залізниці також були задіяні 8 одиниць спецтехніки.

Колійники, зокрема, очистили від снігу 6,3 тис. стрілочних переводів та понад 600 пасажирських платформ, з об’єктів залізничної інфраструктури було вивезено понад 4 тис. м³ снігу.

Укрзалізниця просить пасажирів бути обережними та обачними на об’єктах залізничної інфраструктури, особливо в період складних погодних умов.

Під час перевезень Укрзалізниця забезпечує усі протиепідемічні заходи та закликає пасажирів дотримуватися маскового режиму та користуватися антисептиком. У разі порушення цих норм просимо звертатися до нашого контакт-центру: 0-800-503-111. На такі порушення будемо реагувати миттєво.

категорії
Економіка

Публікації по темі