Необхідність підвищення продуктивності – обов’язкова передумова прискорення економічного зростання

Середньостатистичний робітник у Німеччині за 17 днів виробляє стільки ж, скільки середньостатистичний робітник в Україні за один рік. 

Середньостатистичний робітник у Німеччині за 17 днів виробляє стільки ж, скільки середньостатистичний робітник в Україні за один рік.

Про це повідомляє Оксана Маркарова, Міністр фінансів України у Facebook.

“В обговореннях про прискорення економічного зростання як правило всі говорять про необхідність залучення інвестицій, сприяння експорту, про туризм та споживання. і це правильно і дійсно збільшення всіх цих показників призведе до прискорення росту. Однак дуже важливо пам’ятати про необхідність підвищення продуктивності як обов’язкову передумову прискорення економічного зростання (і подальшого росту зарплат і соцстандартів)”, – йдеться в повідомленні.

Міністр фінансів України також додала, що середньостатистичний робітник у Німеччині за 17 днів виробляє стільки ж, скільки середньостатистичний робітник в Україні за один рік. І причини цього дуже багато і трансформації повинні відповідати на всі з них.

Нагадаємо, валовий внутрішній продукт (ВВП) України в II кварталі 2019 року зріс на 4,6% до аналогічного кварталу 2018 року.

Останній раз такі високі темпи зростання економіка показала ще в IV кварталі 2016 року. У порівнянні з I кварталом 2019 року ВВПзріс на 1,6% з урахуванням сезонного фактора. Темпи зростання ВВП України в I кварталі поліпшені до 2,5%.

категорії
Економіка

Публікації по темі