«Невеликі офіси» замість облдержадміністрацій: порада від Андрія Садового

Міський голова відзначив, що користі від діяльності обласних державних адміністрацій немає.

Міський голова Львова Андрій Садовий запропонував ліквідувати обласні державні адміністрації.

Такий варіант оптимізації державного управління та скорочення видатків з бюджету Андрій Садовий запропонував під час зустрічі зі студентами Сумського Державного Університету.

Андрій Садовий зустрівся з студентами, щоб презентувати своє бачення розвитку України та почути про проблеми, які турбують молодь. Зокрема, студентів цікавили можливості збільшення державного бюджету.

«Бюджет країни – приблизно 1 трлн гривень. Він не такий, як хотілося б, грошей зайвих немає. Але якщо почнемо впроваджувати цифрову економіку, тоді є шанс його збільшити. Так ми зможемо суттєво скоротити кількість людей, які працюють у державному управлінні. Уважаю, що в Україні потрібно ліквідувати обласні державні адміністрації. Користі від них немає», – заявив Андрій Садовий.

За його словами, «основну ставку потрібно робити на міста», а замість ОДА слід створити «невеликі офіси, які мають бути підпорядковані уряду», які допомагатимуть містам координуватися з Кабінетом Міністрів.

Андрій Садовий впевнений, що ліквідація облдержадміністрацій «серйозно зменшить бюджетне навантаження, вивільнить кошти, які можна буде інвестувати в технології, які дадуть найбільший вихлоп для країни».

Нагадаємо, 3 жовтня Андрій Садовий заявив про свою участь у президентських виборах.

категорії
Всі новиниЕкономіка

Публікації по темі