Новий міністр фінансів розпочав роботу й озвучив позицію щодо дефолту

Новопризначений міністр фінансів України Сергій Марченко сьогодні, 31 березня, приступив до роботи.

Новопризначений міністр фінансів України Сергій Марченко сьогодні, 31 березня, приступив до роботи.

Про це повідомляють у пресслужбі відомства.

У своїй першій промові на посаді міністра фінансів Марченко закликав посилити податковий та митний напрями.

«Значно посилити фіскальний каркас країни — особливо актуально в період кризи. Ефективна робота податкового та митного блоків важлива, як ніколи. Ключовим критерієм оцінки цієї ефективності буде наповнення бюджету, адже держава має виконувати свої зобов’язання перед громадянами», — заявив Марченко.

Також, він зазначив, що держава має вчасно розраховуватися за всіма зобов’язаннями перед кредиторами та міжнародними партнерами, однак у переговорах з ними важливо захищати інтереси українців.

Нагадаємо, 30 березня Верховна Рада звільнила з посади міністра фінансів Ігоря Уманського та з другого голосування підтримала кандидатуру Марченка. За рішення проголосувало 223 депутати з 226 необхідних для ухвалення рішення.

З 2002 року Марченко працював на державній службі — у податкових органах та Міністерстві фінансів. З 2011 року Марченко працював у Координаційному центрі зі впровадження реформ при президентові України. Співпрацював з Bendukidze Free Market Center та Київською школою економіки.

У 2016 році став заступником міністра фінансів Олександра Данилюка.

У 2018 році перейшов на роботу до Адміністрації президента Петра Порошенка (був заступником голови АП). У 2019 році Сергій Марченко пішов з АП.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі