Очисні споруди санаторію “Прикордонник-Немирів” реконструюють за 7,5 мільйонів

Оголошено тендер на реконструкцію очисних споруд

Очисні споруди санаторію “Прикордонник-Немирів” реконструюють за 7 мільйонів 642 тисячі гривень.

Відповідний тендер розміщено на системі Prozorro.

Згідно з технічним завданням планується провести облаштування днищ під КНС та облаштування технологічного приміщення, встановлення насосів, опалення та відповідної вентиляції.

Початок аукціону ­– 27 вересня. А завершити роботи планують до 30 грудня 2019 року.

Варто зазначити, як розповів Руслан Гречаник,  директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА, практично усі очисні споруди Львівщини були збудовані у 60-80 роках та потребують реконструкції.

“Три роки тому ми почали активну роботу над питанням реконструкції очисних споруд. Кошти намагаємось віднайти в державному фонді охорони навколишнього середовища, в ДФРР, грантові кошти, тощо. Завдяки департаменту екології та природних ресурсів за три роки було відремонтовано багато очисних споруд в усіх басейнах річок Львівщини, зокрема очисні споруди Дністра, Західного Бугу, Прип’яті. На даний момент, у Дрогобичі очисні споруди знаходяться у робочому стані. Червоноград до кінця наступного року теж буде мати робочі очисні споруди, завдяки гранту від Євросоюзу у розмірі 2 млн євро у межах Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020”, – зазначив Руслан Гречаник.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі