«Одеський авіазавод» будуватиме нові літаки разом з американською компанією

Підприємства також домовились створити міжнародний Регіональний Сервісний Центр для проведення ремонту літаків і вертольотів

ДП «Одеський авіаційний завод» разом із американською компанією «Aviastar Invest Corp» досягли домовленості про початок кооперації з розробки та виробництва літаків в Україні.

Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

Також підприємства домовились створити міжнародний Регіональний Сервісний Центр для проведення ремонту літаків і вертольотів, а також запровадження ряду процедур і процесів у контексті організації навчання курсантів і пілотів за діючими програмами НАТО.

«Україна є однією з небагатьох країн, яка може створювати літаки, і наша задача – об‘єднати українські конструкторські та виробничі потужності із сучасною західною авіонікою. Це дозволить інтегрувати українське авіабудування у загальносвітову систему», – сказав заступник гендиректора «Укроборонпрому» Олександр Пащенко.

Нагадаємо, що під час міжнародного авіасалону «Farnborough Airshow-2018» відбулось підписання угоди між ДП «Антонов» і «Aviall Services, Inc». Ця угода повинна налагодити взаємодію у виробництві модернізованих літаків Ан-158 і Ан-178.

категорії
Економіка

Публікації по темі