Один міст на Львівщині ремонтують, ще понад тисячу в очікуванні

Ремонт мали завершити ще півтори місяці тому
Фото ЛОДА

Як повідомила прес-служба ЛОДА, триває будівництво мостового переходу на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С140904 Криниця-Більче-Волиця.

Варто зазначити, відповідний тендер на пошуки підрядника для ремонту моста був розміщений на порталі Prozorro. Служба автомобільних доріг у Львівській області як замовник оцінила вартість робіт у 556 тисяч гривень. Будівництво здійснюють за рахунок коштів обласного бюджету та Більченської сільської ради.

Роботи виконує підрядна організація ТзОВ “Західтрансбуд”. За даними YouControl, компанія веде свою діяльність майже 20 років. Статутний капітал становить понад 14 тисяч гривень. Втім зараз компанія має 452 тисяч 765 гривень податкового боргу.

Нагадаємо, “Велика частка автомобільних мостів та шляхопроводів збудована у 50-80 роках. Приблизно 80% мостових переходів потребують ремонту: деякі експлуатаційного, деякі поточного, деякі капітального”, – розповів у коментарі журналісту ІА “Вежа” Роман Кокотайло, т.в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації.

Також він зазначив, що у 2018 році планують відремонтувати 4 мости на дорогах місцевого значення та 4 мости на дорогах державного значення.

“Протяжність моста, стан, вид роботи, транспортне навантаження – основні критерії, які визначають тривалість ремонту та суму. Як показує практика, якщо ми говоримо про капітальний ремонт мосту, то в середньому це займає 3 роки”, – розповів Роман Кокотайло.

В тендерній документації щодо ремонту мостового переходу на дорозі Криниця-Більче-Волиця було зазначено, що будівництво завершиться до 30 вересня 2018, але процес триває і досі.

Загалом ж на автомобільних дорогах Львівської області є 1644 мостів та шляхопроводів загальною протяжністю 31,5 тис. метрів погонних. З них – 460 мостів державного значення, 1184 – місцевого значення.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі