Оксана Маркарова обрана заступником голови Комітету з призначень

До складу Комітету входять чотири представники Уряду і чотири незалежні експерти – представники міжнародних фінансових організацій.

Міністр фінансів Оксана Маркарова обрана заступником голови Комітету з призначень, який здійснює конкурсний відбір керівників та членів наглядових рад для особливо важливих для економіки України державних підприємств.

Про це зазначено на офіційному сайті Мінфіну.

До складу Комітету входять чотири представники Уряду і чотири незалежні експерти – представники міжнародних фінансових організацій. Головою Комітету наразі є Джейсон Пеллмар, який очолює регіональне представництво Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні та Білорусі. До роботи Комітету залучені також провідні компанії з пошуку керівних кадрів.

Комітет з призначень вже сформував незалежні наглядові ради для “Укрзалізниці”, “Укренерго”, “Укрпошти”, “Адміністрації морських портів України”, “Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, “Укргідроенерго”.

«Ми досягли успішного результату у формуванні незалежних і професійних наглядових рад для державних компаній. Державні підприємства повинні мати прозору і професійну систему управління, яка відповідатиме кращим міжнародним практикам, і зокрема рекомендаціям ОЕСР для державних компаній. Комітет буде активно працювати до кінця каденції і нашого уряду, і я сподіваюсь, що новий уряд продовжить і його роботу, і реформу корпоративного управління», – зауважила Оксана Маркарова.

категорії
Економіка

Публікації по темі