Олександр Ганущин прозвітував щодо діяльності за 2019 рік

Сьогодні голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин прозвітував перед депутатами щодо діяльності за 2019 рік.

Сьогодні голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин прозвітував перед депутатами щодо діяльності за 2019 рік.

У фокусі роботи ради цього року були зосередженні на таких напрямках як: розвиток інфраструктури, конкурс проєктів місцевих ініціатив, програма підтримки співробітництва територіальних громад у Львівській області на 2019 – 2020 роки, зміни в галузі охорони здоров’я крізь призму реформування, боротьба за державну субвенцію на  соціально-економічний розвиток, стратегія у сфері екології, Карпати – у фокусі державної та міжнародної політики, транскордонне та міжнародне співробітництво, співпраця Львівщини та Луганщини, підтримка бійців АТО/ООС, добровольців, установлення пам’ятних знаків.

Щодо розвитку інфраструктури.  Цьогоріч у Державному дорожньому фонді було передбачено 729 млн грн на ремонт  автомобільних доріг загального користування місцевого значення (на 20% більше ніж у 2018 році).
«Відтак відремонтовано – 315  км доріг на суму 707 млн грн, з них за рахунок коштів обласного бюджету:  283 млн грн для доріг загального користування місцевого значення;  60,3  млн грн доріг для комунальної власності у 88 населених пунктах області; 15 млн грн на заходи з безпеки дорожнього руху та 11,4 млн грн – для співфінансування проєктів МТД.

Програма «Спортивний майданчик». На цю програму було скеровано 57 млн грн, з яких 25 млн грн — це обласний бюджет.  Завдяки цьому в області облаштовано 88 спортивних майданчиків у  86  населених пунктах: із штучним покриттям – 28, із тренажерним обладнанням – 60. Також розпочато будівництво 10 мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту за рахунок субвенції з Державного бюджету в межах 12 млн грн.

Басейни. Робота від відкритих спортивних споруд перейшла до розвитку великих інфраструктурних об’єктів — басейнів.Наступного року має бути збудовано 2 басейнів у м. Броди та с. Давидів. Крім цього розробляється ПКД на будівництво басейнів у м. Яворів та Ліцеї імені Героїв Крут.

Охорона здоров’я. Впродовж року було перетворено 25 закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування на комунальні некомерційні підприємства.

У стратегії у сфері екології. Було визначальним  розширення природно-заповідного фонду. Відтак в області створено 14 нових територій та об’єктів ПЗФ площею 12,5 тис. га.

Щодо транскордонного та міжнародного співробітництва.  Вперше передбачена субвенція на транскордонне співробітництво у Держбюджеті 2019 у розмірі 10 млн грн. «Асоціація «Єврорегіон Карпати-Україна» – лідер за кількістю виграних проєктів Програми «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020», а це – 6 великих проєктів вартістю понад 12 мільйонів євро та 8 малих проєктів вартістю понад 500 тисяч євро, на консультаційному супроводі перебуває 12 проєктів з загальним бюджетом 25 млн євро», – зазначив Олександр Ганущин.

Читайте нас у Telegram.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі