Оновлення військової техніки та озброєння коштуватиме 22,7 млрд гривень

Оновлення військової техніки та озброєння коштуватиме 22,7 млрд гривень

Міністерство оборони затвердило Паспорт бюджетної програми на 2021 рік. На розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння, військової техніки, засобів та обладнання заплановані видатки у розмірі 22 млрд 742 млн гривень.

Так, відповідно до документу, на закупівлю і модернізацію озброєння військової техніки та транспортних засобів у 2021 році передбачено 12,9 млрд гривень. На закупівлю військової техніки відповідно до контрактів, укладених під державні гарантії заплановано 38,4 млн гривень.

Варто зазначити, понад 30,4 млн гривень за відсотками Міністерство оборони сплатить за військову техніку взяту під державні гарантії.

Створення інформаційної структури МО України обійдеться у поточному році в 50 млн гривень.

Більше ніж 860 млн гривень коштуватиме забезпечення розвитку системи зв’язку. Окрім того, закупівля техніки зв’язку відповідно до контрактів обійдеться у 190,4, з них понад 20,3 млн гривень на сплату відсотків за користування кредитами.

Варто зазначити, відновлення озброєння військової техніки Міністерство оборони також буде проводити в кредит. Так, на відновлення ОВТ відповідно до контрактів заплановані видатки у розмірі 849,2 млн гривень, з котрих 378,5 млн гривень на сплату відсотків за користування кредитами.  За свої кошти, планується на капітальний ремонт та відновлення ОВТ витратити 5,4 млрд гривень.

Окрім того, серед запланованих видатків, Міністерство оборони планує витратити 300 млн гривень на створення виробництва боєприпасів на фондах МОУ.

категорії
ЕкономікаПолітика

Публікації по темі