Опалювальний сезон: два десятки підприємств залишаться без тепла

1146 теплопостачальних підприємств купують газ на пільгових умовах у НАК «Нафтогаз України».

Станом на сьогодні 22 теплопостачальних підприємств з дев‘яти регіонів мають затримку зі стартом опалювального сезону через борги.

Про це повідомляє прес-служба Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

«Нафтогаз зараз не має можливості надати номінації на газ 22 теплопостачальним підприємствам, у тому числі, 12 великим, з дев‘яти регіонів. Головна причина – недотримання тепловиробниками вимог постанови Кабінету міністрів №867 «Про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу» від 19 жовтня 2018 року», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що затримка зі стартом опалювального сезону у кількох містах ставить під загрозу комфорт і безпеку мешканців, особливо зважаючи на очікуване похолодання найближчими днями.

Нафтогаз стурбований тим, що бездіялість деяких органів місцевої влади та управителей майна ТЕЦ вже вкотре перетворює жителів місцевих громад на заручників. Сподіваються, що місцеві органи влади та управителі цих підприємств негайно долучаться до вирішення ситуації.

Ключові проблемні ситуації з тепловиробниками наразу у Кривому Розі, Херсонській області, містах Сміла, Сєверодонецьк, Первомайськ та Шепетівка.

Довідка: станом на сьогодні 1146 теплопостачальних підприємств купують газ на пільгових умовах у НАК «Нафтогаз України».

категорії
Економіка

Публікації по темі