Ощадбанк знизив ставки за кредитами для малого та середнього бізнесу

З метою здешевлення кредитних ресурсів Ощадбанк знизив процентні ставки на 1% по всій лінійці кредитів для малого і середнього бізнесу.

З метою здешевлення кредитних ресурсів Ощадбанк знизив процентні ставки на 1% по всій лінійці кредитів для малого і середнього бізнесу.

Про це йдеться в повідомленні банку.

Понад 160 партнерських програм з постачальниками імпортних і вітчизняних транспортних засобів і техніки за зниженими відсотковими ставками кредитування. Частина кредитного навантаження бере на себе партнер, в рамках деяких програм ставка знижена до 0,1% річних.

Спільна з ЕІФ і ЄІБ програма «гарантійний механізм» робить доступним кредитування клієнтів, які не мають достатньої застави на всю суму кредиту. За умовами програм.

Спеціальна програма з ЄІБ дає можливість знизити ставку кредитування на 1,25% річних.

Програма з НУФ дозволяє знизити ставку кредитування на 1% річних;

Програма соціального підприємництва з фондом WNISEF передбачає фінансування за ставкою від 5% до 10% річних;

Програма FinancEast з НУФ дає можливість бізнес-клієнтам Донецької та Луганської областей отримати компенсацію до 50% вартості інвестиційного проекту;

Державні програми фінансової підтримки МСБ.

З 1 липня 2020 року Ощад повинен стати учасником ФГВФО, що призведе до зростання його витрат, здатних зробити його збитковим.

За одинадцять місяців 2019 року банк заробив всього 224 млн грн.

За результатами стрес-тестування Національного банку та з урахуванням вжитих заходів Ощадбанк вимагає 6,19 млрд грн докапіталізації за базовим сценарієм.

категорії
БізнесЕкономіка

Публікації по темі