Переобладнання трамваїв з Берліна обійдеться у майже 6 мільйонів

Проте нові трамваї курсуватимуть Львовом вже до кінця року

ЛКП «Львівелектротранс» заплатить за переобладнання трамваїв 5 мільйонів 805 тисяч гривень. Але до кінця року вони вже курсуватимуть містом.

Цьогоріч “Львівелектротранс” закупив y Берліну 30 вживаних трамваїв за 800 тисяч євро, проте вони виявились неадаптованими до транспортної системи Львова. За словами Андрія Білого, заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, Львів закупив саме трамваї КТ4 з візками для широких колій, адже наш персонал їх вміє обслуговувати та знайомий з їх механікою, а ціна адаптації трамваїв до транспортної системи міста залишається виправданою.

Як зазначив Андрій Білий під час презентації в депо, ЛКП «Львівелектротранс» проведе переобладнання трамваїв, зокрема будуть замінені широколійні візки на вузькоколійні, що зможуть курсувати вузькоколійною трамвайною мережею міста. «Ті візки, котрими були обладнанні німецькі трамваї, будуть розібрані. З них непридатна рама та вісі, але все інше обладнання буде перенесено на наші візки, що зменшить вартість переоснащення трамваїв. Вартість одного трамваю 18 тисяч євро, іще 24 коштуватиме розмитнення та переобладнання, з врахуванням того, що більшість обладнання ми переставляємо», – зазначив він.

Втім 10 серпня прокуратура відкрила провадження щодо службової недбалості за ч.2 ст.367 Кримінального кодексу. Було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості щодо неналежного виконання працівниками Львівської міської ради та ЛКП “Львівелектротранс” своїх службових обов’язків під час закупівлі 30 вживаних німецьких трамваїв. Оскільки, як заявили, у прокуратурі, технічні характеристики трамваїв не відповідають існуючим у Львові маршрутним лініям та платформам зупинок.

Згодом, ЛКП “Львівелектротранс” оголосив тендер на проведення переобладнання візків для вживаних трамваїв із Берліна.

Переможцем тендеру став ТзОВ “Технології електротранспорту”. Компанія зобов’язується  переобладнати трамваї за 5 мільйонів 805 тисяч гривень. Закінчити роботи повинні до 31 грудня 2018 року.

Власником ТзОВ “Технології електротранспорту” є Павло Авер’янов. Статутний капітал – 30 000 грн. Свою діяльність ТзОВ “Технології електротранспорту” веде 2 роки і 8 місяців.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі