Перевізники вимагають підвищити вартість проїзду у двічі

Перевізники вимагають підвищити вартість проїзду у двічі

Перевізники Львівщини звернулись із заявою, про збільшення вартості проїзду та дотацій за пільгові перевезення.

Зокрема вони зазначають, що станом на зараз, реальний тариф без інвестиційної складової становить не менше 14 гривень.

«Станом на сьогодні не на жарт стоїть питання: бути чи не бути громадському автомобільному транспорту у Львові? Це спричинено такими факторами:

1. Рік автотранспортні підприємства працюють в умовах «карантинних обмежень», що призвело до втрати доходів щонайменше наполовину у порівнянні з до карантинним періодом. Жодної фінансової підтримки від влади перевізники не отримали.

2. Обіцяні владою додаткові компенсаційні кошти у 2020 році так і залишились обіцянками.

3. Вартість проїзду, яка мала змінитись ще до виборів восени минулого року, залишається незмінною досі. Станом на зараз реальний тариф без інвестиційної складової – не менше 14-ти гривень. Тобто кожен перевізник втрачає на одній поїздці 7 гривень, які ніхто не компенсовує.

4. Дотація за пільгові перевезення виплачується підприємствам на рівні минулого року, хоча кількість пільговиків з утворенням Львівської МТГ зросла.», – заявляють перевізники.

Окрім того, вони зазначають що на даний час загальна заборгованість автотранспортних підприємств за пальне перевищує шість мільйонів гривень.

«А апаратні ігри в міській раді продовжуються. Системні зміни в підходах до автомобільного громадського транспорту прогнозують не скоріше червня цього року. Всі пропозиції, які надходять від перевізників, не розглядаються. Нібито хочемо якісного транспорту, а елементарних умов для цього не створюємо.», – зазначають, в асоціації.

категорії
Економіка

Публікації по темі