Перший контейнерний поїзд «Containerships Train» чітко за графіком прибув на станцію Бровари

Шістдесят п’ять контейнерів, що курсували в складі поїзда, чітко за графіком доставлені з Литви в Україну за 50 годин. 

Перший контейнерний поїзд «Containerships Train», який 9 липня 2019 року відправився з литовської станції Драугісте, прибув до місця призначення на станцію Бровари 11 липня.

Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Шістдесят п’ять контейнерів, що курсували в складі поїзда, чітко за графіком доставлені з Литви в Україну за 50 годин.

«Вітаємо всіх учасників проекту та наших клієнтів з першим успішним рейсом поїзда «Containerships Train», який курсуватиме на регулярній основі. Маємо надію, що чіткий графік руху, конкурентна швидкість доставки вантажів, можливість заощаджувати на логістичних витратах та екологічність — ті ключові моменти, які спонукатимуть клієнтів обирати саме залізничний транспорт для транспортування своїх вантажів, і зокрема цей сервіс», — зазначив Євген Кравцов.

За його словами, передбачається, що технічні операції з обробки контейнерів на станції Бровари триватимуть упродовж 36 годин.

«Containerships Train» став 22-им контейнерним поїздом, що курсує територією України. У перший рейс поїзд відправився 9 липня за маршрутом Драугісте (Литва) — Бровари (Україна), він курсуватиме двічі на тиждень. Також у серпні передбачається організувати контейнерні перевезення зі станції Драугісте, що знаходиться поруч із портом Клайпеда, до Одеського морського порту. «Це важливий момент, з огляду на переорієнтацію вітчизняного експорту до країн ЄС», — зауважують в Укрзалізниці.

Нагадаємо, Угоду щодо організації перевезень контейнерів у складі контейнерного поїзда «Containerships Train» було підписано 28 травня 2019 року в Одесі в рамках проведення наради представників АТ «Укрзалізниця», Білоруської залізниці, АТ «LG CARGO» і компаній ТОВ «Containerships» та ЗАТ «Intermodal Container Service». Ініціаторами та операторами поїзда виступатимуть ТОВ «Сontainerships» та ЗАТ «Intermodal Container Service».

категорії
Економіка

Публікації по темі