Під час «Форуму новобудов» відвідувачам запропонують шалені знижки на нерухомість

Під час заходу будівельні компанії презентуватимуть існуючі та нові житлові комплекси

17 травня, на стадіоні «Арена Львів» відбудеться «Форум новобудов та інвестицій 2019». Під час заходу будівельні компанії презентуватимуть існуючі та нові житлові комплекси, а відвідувачі матимуть змогу придбати нерухомість за ексклюзивними цінами.

В рамках форуму відбудуться панельні дискусії за участю топових будівельних компаній Львова та представників влади міста. Заплановані освітні семінари, тренінги, презентації для інвесторів.

Під час форуму свої новинки представлять будівельні компанії: Lev Development, РІЕЛ, Нова Оселя, ЕКО-ДІМ, GLOBUS, Моя Країна, М7 Девелопмент, ГрандДім, Зелений двір та Яскравий Львів.

Зокрема компанія РІЕЛ, під час «Форуму новобудов» планує презентувати масштабний проект та розповісти де буде та як виглядатиме новий центр Львова.

Компанія Lev Development презентуватиме нові проекти. У портфоліо девелопера – клубний будинок Geneva, житлові комплекси OBRIY та OBRIY2, апарт-готель Premier Resort Hotel та ЖК HYGGE 148. Це новий проект, що увібрав в себе скандинавську філософію життя. Він даруватиме майбутнім мешканцям відчуття сім’ї, відчуття затишку та комфорту. Це знаковий проект для Львова, адже у ньому девелопер в повній мірі реалізує концепцію «двір без машин» – буде збудовано дворівневий паркінг з розрахунку 100 паркомісць на 100 квартир.

Варто зазначити, головною умовою участі в заході для будівельних компаній, є надання ексклюзивних знижок.

Форум новобудов дає можливість в одному місці отримати консультацію у забудовників, першим дізнатись про старт будівництва та продажу нових житлових комплексів, дізнатись як вигідно інвестувати кошти у нерухомість.

Окрім того, під час заходу організатори проведуть розіграш цінних призів, найбільший з котрих – 100 тисяч гривень готівкою.

Нагадаємо, «Форум новобудов та інвестицій 2019» відбуватиметься на стадіоні «Арена Львів» протягом 17-18 травня. Подія буде цікавою тим, хто планує придбати нерухомість зараз чи в найближчому майбутньому, а також інвесторам та представникам будівельних компаній.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі