«Південмаш» засвітив п’ятирічну угоду щодо сталі на 147 мільйонів без відкритих цін

ДП «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» Державного космічного агентства України 10 лютого уклало п’ятирічну угоду із ТОВ «Остмет» про постачання сталі на 147,04 млн грн. Відповідна...

ДП «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» Державного космічного агентства України 10 лютого уклало п’ятирічну угоду із ТОВ «Остмет» про постачання сталі на 147,04 млн грн. Відповідна інформація розміщена у системі Prozorro.

У Запоріжжі на умовах EXW (із самовивозом) поставлять 127 т прутків круглого перерізу із нержавіючої та жаростійкої сталей різного сортаменту для виготовлення виробів ракетно-космічної техніки. Строк поставки складає півтора місяця після оплати, а договір діятиме до кінця 2025 року. Ціни за тонну, виробник та інші деталі не повідомляються.

Запорізький «Остмет» зі статутним капіталом 2 тис грн. створено в 2013 році. Фірмою володіє та керує запорожець Віктор Коновалов, який також є засновником ТОВ «Компанія Запоріжюрсервіс» разом з Оленою Фісун. У «Прозорро» немає даних про інші отримані «Остметом» підряди. Однак у 2015-2016 роках «Південмаш» звітував тоді ще у «Віснику держзакупівель» про договори з ним на суму 216,80 млн грн., причому з цінами за тонну.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі