Податківця, який за 100 тисяч у місяць обіцяв впливати на голову ДФС Харківщини, оштрафували

Податківця, який за 100 тисяч у місяць обіцяв впливати на голову ДФС Харківщини, оштрафували

Київський районний суд Харкова затвердив угоду про визнання винуватості щодо співробітника ГУ ДФС України у Харківській області.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 24 лютого.

Обвинувачений працює на посаді начальника оперативно-технічного відділу управління оперативної підтримки ГУ ДФС України у Харківській області.

У вересні 2020 він сконтактував із підприємцем, який оптом продає паливо і раніше притягувався до кримінальної відповідальності за незаконну торгівлю підакцизними товарами.

При зустрічі податківець похвалився добрими стосунками з в.о. керівника ГУ ДФС у Харківській області і сказав, що за грошову винагороду може вплинути на цього посадовця для не проведення податкових перевірок у підприємця. У подальшому назвав суму – 100 тисяч гривень щомісяця.

Обвинувачений отримав 50 тисяч і залишився незадоволений та збільшив вартість своїх «послуг» до 120 тисяч у місяць. Через три дні він отримав цю суму через посередника.

Податківець уклав з прокурором угоду про визнання винуватості. Його дії кваліфікували за ч.2 ст.369-2 ККУ як зловживання впливом.

Суд призначив чоловікові узгоджене покарання – 85 тисяч гривень штрафу.

категорії
ЕкономікаПолітика

Публікації по темі