Податківцями виявлено схему ухилення від сплати податків на суму понад 20 млн гривень

Податківцями викрито схему ухилення від сплати податків групою осіб. Так, використовуючи пов’язані між собою підприємства, зазначені особи документально оформили безтоварні операції. Такими діями вони створили передумови для неправомірного формування...

Податківцями викрито схему ухилення від сплати податків групою осіб. Так, використовуючи пов’язані між собою підприємства, зазначені особи документально оформили безтоварні операції. Такими діями вони створили передумови для неправомірного формування податкового кредиту з ПДВ на суму 21,5 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Встановлено, що посадові особи суб’єктів господарювання для відображення операцій у податковому та бухгалтерських обліках отримували відповідний пакет документів від підприємств, які мають ознаки «фіктивності» і створені для штучного формування податкового кредиту з ПДВ, пособництва в ухиленні від сплати податків і надання податкової вигоди третім особам.

Вчинені дії мають ознаки, за якими передбачена відповідальність за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України.

Матеріали дослідження, зібрані підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Київській області, передано до правоохоронного органу для прийняття рішення в порядку ст.214 КПКУ.

категорії
Економіка

Публікації по темі

Новини