Податкова міліція Львівщини під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури повернула в бюджет 8 млн.грн

Слідчими податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури за результатами досудового розслідування у кримінальному провадженні до державного бюджету відшкодовано 8,2...

Слідчими податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури за результатами досудового розслідування у кримінальному провадженні до державного бюджету відшкодовано 8,2 млн. грн.

Про це повідомляє ДФС у Львівській області.

Встановлено, що керівник суб’єкта господарювання протягом останніх 2 років систематично ухилявся від сплати податків, що призвело до ненадходження до бюджету більш як 8,2 млн гривень.

Відтак, службова особа використовувала наявні на рахунках підприємства кошти не на потреби, пов’язані з виробничою діяльністю, виплатою заробітної плати чи сплатою податків та інших платежів, а на власні потреби.

На цей час розслідування за цим фактом завершено. Враховуючи, що керівник підприємства визнав податковий борг та в повному обсязі відшкодував збитки до бюджету, на підставі положень діючого законодавства Львівська обласна прокуратура звернулась до суду з клопотанням про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

категорії
Економіка

Публікації по темі