Понад 520 шкіл та дитсадків в ОТГ буде профінансовано за рахунок субвенції

Лев Парцхаладзе нагадав, що зараз майже 600 шкіл та дитсадків в Україні активно впроваджують принципи #НОП.

Понад 520 проектів будівництва, реконструкції та капітального ремонту шкіл та дитячих садків на майже 500 млн грн буде профінансовано за рахунок субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Всього у державному бюджеті на цей рік передбачено 2,1 млрд грн цієї субвенції, яка розподілена на фінансування понад 2700 проектів у різних областях України в поточному році.

«Об’єднані територіальні громади України отримали субвенції на майже півмільярда гривень для 520 закладів освіти, серед яких понад 370 шкіл та 150 садочків. У даних закладах освіти будуть проведені як точкові ремонти чи закупівля необхідного обладнання, так і капітальні ремонти, реконструкції та будівництво нових закладів. Наприклад, у селищі Головне на Волині з’явиться нова школа на 600 дітей. Усі роботи відбуватимуться за принципами Нового Освітнього Простору #НОП», — зазначив він.

Лев Парцхаладзе нагадав, що зараз майже 600 шкіл та дитсадків в Україні активно впроваджують принципи #НОП. Це енергоефективність, сучасне обладнання, мотивуючий простір, інклюзія та безбар‘єрність. Проект реалізується Мінрегіоном спільно з Міністерством освіти та науки України і активною місцевою владою.

категорії
Економіка

Публікації по темі