Прем’єр-міністр пообіцяв за три роки завершити будівництво запорізького мосту

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України назвав міст через Дніпро у Запоріжжі символом корупції та невиконаних обіцянок чиновників.

Олексій Гончарук пообіцяв завершити за три роки найпроблемніший довгобуд Укравтодору.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Олексій Гончарук, Прем’єр-міністр України назвав міст через Дніпро у Запоріжжі символом корупції та невиконаних обіцянок чиновників.

Міст не можуть добудувати 15 років. Його почали зводити в жовтні 2004 року проектною вартістю 1,9 млрд. грн і планували завершити у 2009 році. Однак на початку 2010 року уряд знову відкоригував вартість будівництва мосту, збільшивши передбачені видатки до 5,02 млрд. грн. У 2014-2015 роках через відсутність фінансування будівельні роботи були майже зупинені.

“За цей час в Україні змінилось 5 президентів, відбулось 2 революції. Я вже не кажу, що за цей час вартість проекту зросла від 5 до 16,2 млрд грн”, – зауважує Прем’єр Міністр. А також додав, що влітку тут вже був Президент Володимир Зеленський. Після цієї поїздки знайшли 30 млн на проектну документацію, відкоригували проект, пройшли експертизу. Вже є 1,2 млрд грн для початку робіт. Зараз активно готують тендерну документацію.

“Всі говорять, що одну сторону робити 2-3 роки. Ми впевнені — зробимо за 1-1,5 року. А весь міст збудуємо за 2-3 роки. Якість робіт та строки будуть контролюватись жорстко. Цей об‘єкт під моїм особистим керівництвом”, – зазначає Прем’єр-міністр.

категорії
Економіка

Публікації по темі