Прем’єр-міністр: Рухаємося в напрямку виконання програми капітального ремонту доріг

Цього року на відновлення дороги виділяється 800 млн грн.

Уряд України і всі дорожні служби послідовно і планово виконують урядову програму капітального ремонту доріг до 2022 року, яка передбачає суттєве підвищення якості доріг в Україні і поєднання обласних центрів сучасними автошляхами.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Глава Уряду сьогодні, 23 квітня, перебуває з робочою поїздкою одразу у трьох областях – Київській, Черкаській та Вінницькій, де оглядає стан будівництва та ремонту доріг. В центрі уваги ділянки трас М-05 «Київ – Одеса» та М-12 «Стрий-Тернопіль- Кропивницький-Знам’янка».

Ці дороги входять у міжнародний транспортний коридор GO Highway, який має поєднати українські чорноморські порти з польськими портами у Балтійському морі. Роботи з будівництва цього коридору почалися минулого року, і цього року він профінансований окремою бюджетною статтею – 4 млрд грн. За планом, до кінця року системно оновлять шлях від Львова до Умані.

Перебуваючи на трасі «Київ-Одеса», Глава Уряду наголосив, що цей шлях вельми важливий для України. І цього року на відновлення дороги виділяється 800 млн грн.

«Перед нами стоїть завдання поєднати обласні центри до 2022 року, і ми послідовно рухаємося в заданому напрямку», – сказав Володимир Гройсман.

Він звернув увагу, що активний ремонт доріг розпочали доволі рано – завдяки погодним умовам та вчасно проведеним тендерам. І зараз вже готуються нові тендери на нові ділянки. До співпраці долучаються й міжнародні партнери.

Нагадаємо, Уряд закумулює у 2019 році на відновлення доріг близько 55 млрд грн, з них 14,6 млрд буде направлено на ремонт місцевих шляхів.

“В Україні майже місяць тому розпочався сезон дорожніх робіт. За минулий рік ми відремонтували та збудували 3800 км українських доріг. Це найбільший показник за останні 14 років”, – зазначає Володимир Гройсман у повідомленні.

категорії
Економіка

Публікації по темі