Приватбанк можуть повернути Коломойському

Приватбанк збільшив суму позовних вимог проти екс-власників банку та ініціював нове судове провадження.

Приватбанк збільшив суму позовних вимог проти екс-власників банку та ініціював нове судове провадження.

Про це йдеться у заяві голови наглядової ради банку Шерона Іскі та голови правління Петра Крумханзла.

Приватбанк збільшив суму позовних вимог проти екс-власників банку в Канцлерському суді штату Делавер (США), подавши до суду доповнену позовну заяву. Також ПриватБанк подає позов на 600 млн доларів проти колишніх власників банку — Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова — до Окружного суду Тель-Авіва в Ізраїлі.

“Банк продовжує підготовку до слухання по суті своєї позовної заяви проти колишніх власників та інших осіб на суму більше 3 млрд доларів США (з відсотками) у Високому Суді Англії та Уельсу. Ми продовжимо діяти в найкращих інтересах наших клієнтів та інших стейкхолдерів”, – зазначено у повідомленні.

Додамо, що сьогодні держава спробує довести в суді апеляційної інстанції, що націоналізація ПриватБанку в грудні 2016 року було законною. Першу інстанцію Кабмін і НБУ вже програли: тепер один з колишніх власників банку Ігор Коломойський як ніколи близький до перемоги. Також держава може втратити 155 млрд грн коштів, які були влиті в ПриватБанк для його порятунку в процесі націоналізації.

Нагадаємо, 18 квітня Окружний адмінсуд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського і визнав незаконним рішення про виведення ПриватБанку з ринку.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі