Націоналізований ПриватБанк виплатить у вигляді дивідендів 90% отриманого за підсумками 2018 року прибутку. Так як єдиним власником банку є держава, то ці кошти підуть до бюджету.

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

У вигляді дивідендів держава отримає від ПриватБанку 11,52 мільярда гривень. Рішення про виплату дивідендів банк ухвалив після оприлюднення річної фінансової звітності за 2018 рік, яку перевірили міжнародні аудитори з компанії Ernst & Young.

Загалом за 2018 рік ПриватБанк отримав 12,8 мільярда гривень чистого прибутку.

«Чисті активи ПриватБанку на початок 2019 року становлять 278 млрд грн, зобов’язання — 246,5 млрд грн, капітал ПриватБанку — 31,5 млрд грн», — уточнюють у ПриватБанку.

Зазначимо, що після капіталізації ПриватБанку держава дійсно докапіталізувала його на 155 мільярдів гривень. Кошти у банк влили у вигляді ОВДП, за якими щороку нараховуються відсотки. Це дає підставу банку показувати отриманий прибуток.

За підсумками 2018 року українська банківська система отримала рекордний за останні 5 років прибуток у розмірі 21,7 мільярда гривень. Найбільше прибутків минулого року отримав державний ПриватБанк.